Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Białystok

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Białymstoku, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Najważniejsze zalety Google AdWords

Kampania AdWords dla firm z Białegostoku może być rozwiązaniem na wszystkie obecne problemy. Chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców albo dopiero szukasz swojej grupy docelowej? Może posiadasz sklep internetowy i chciałbyś zwiększyć swoje przychody ze sprzedaży online? Tutaj bardzo dobrze mogą sprawdzić się linki sponsorowane nakierowane na konkretną lokalizację – Białystok. Najważniejszą zaletą kampanii Google Ads jest różnorodność i szerokie możliwości, jakie daje nam obecny system reklamowania w wyszukiwarkach, sieciach reklamowych i partnerskich witrynach.

Możesz sam decydować o celu, który Cię interesuje i dopasować wszelkie szczegóły do jego skuteczniejszej realizacji. Dlatego też postaw na profesjonalną pomoc z naszej strony, gdzie podpowiemy Ci jak efektywnie prowadzić kampanię AdWords w Białymstoku.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Białystok to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane – co to jest i jak działają?

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się czym są i jak można korzystać z linków sponsorowanych w Białymstoku, wyjaśnimy wszystko po krótce. Przede wszystkim link należy rozumieć jako płatny wynik wyszukiwania, który pojawia się w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniego hasła. Zazwyczaj są one widoczne nad wynikami organicznymi, czyli bezpłatnymi, ale można je równie dobrze znaleźć na dole strony wyszukiwania lub z prawej strony.

Sposób ich działania określony jest na podstawie metody rozliczania – płatność za kliknięcia lub wyświetlenie reklamy AdWords w Białymstoku. Linki sponsorowane pojawiają się w wyszukiwaniach w momencie, kiedy użytkownik wpisze konkretne frazy dodane w Twojej kampanii jako słowa kluczowe. Dodatkowo liczy się tutaj stawka, którą również możesz manipulować w taki sposób, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwań.

Koszt kampanii Google AdWords

Tak jak wspomnieliśmy wyżej – istotnym czynnikiem wpływającym na koszt kampanii jest ustalenie stawek dla słów kluczowych. Na podstawie średniej ilości wyszukiwań można dostosować ich wysokość, tak aby znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwania lub na pierwszym miejscu wyszukiwań. Ważnym elementem jest również regularne dodawanie fraz do listy słów wykluczających, dzięki czemu unikniesz wyświetlania swoich reklam w odpowiedzi na nietrafne zapytania użytkowników.

Ustalony przez Ciebie budżet miesięczny będzie dla nas podstawą do prowadzenia kampanii Google Ads w Białymstoku, gdzie postaramy się maksymalnie wykorzystać potencjał słów kluczowych i nie tylko. Sam sposób rozliczania także może być ustalany indywidualnie, w zależności od strategii ustalania stawek dla poszczególnych kampanii.

Skuteczna promocja firmy dzięki reklamie w Google

Za pomocą kampanii Google Ads możesz dotrzeć zarówno do nowych odbiorców, jak i skutecznie odpowiadać na nowe potrzeby obecnych klientów. Jednocześnie reklamy umożliwiają budowanie świadomości marki czy zwiększenie Twoich przychodów w sklepie internetowym. Wszystko zależy od właściwie dobranej strategii działania, którą dla Ciebie opracujemy w oparciu o Twoje cele biznesowe oraz możliwości finansowe.

Szeroki wachlarz rozwiązań w wykonaniu kampanii Google AdWords to główna zaleta reklamowania się w sieci. Zgodnie z preferencjami możesz promować się w Internecie, przewidywać koszty i analizować swoje postępy dzięki profesjonalnym i kompleksowym raportom, które przygotowujemy dla każdego klienta.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ