Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Białystok

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Białymstoku, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Najważniejsze zalety Google AdWords

Kampania AdWords dla firm z Białegostoku może być rozwiązaniem na wszystkie obecne problemy. Chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców albo dopiero szukasz swojej grupy docelowej? Może posiadasz sklep internetowy i chciałbyś zwiększyć swoje przychody ze sprzedaży online? Tutaj bardzo dobrze mogą sprawdzić się linki sponsorowane nakierowane na konkretną lokalizację – Białystok. Najważniejszą zaletą kampanii Google Ads jest różnorodność i szerokie możliwości, jakie daje nam obecny system reklamowania w wyszukiwarkach, sieciach reklamowych i partnerskich witrynach.

Możesz sam decydować o celu, który Cię interesuje i dopasować wszelkie szczegóły do jego skuteczniejszej realizacji. Dlatego też postaw na profesjonalną pomoc z naszej strony, gdzie podpowiemy Ci jak efektywnie prowadzić kampanię AdWords w Białymstoku.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Białystok to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane – co to jest i jak działają?

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się czym są i jak można korzystać z linków sponsorowanych w Białymstoku, wyjaśnimy wszystko po krótce. Przede wszystkim link należy rozumieć jako płatny wynik wyszukiwania, który pojawia się w wyszukiwarce po wpisaniu odpowiedniego hasła. Zazwyczaj są one widoczne nad wynikami organicznymi, czyli bezpłatnymi, ale można je równie dobrze znaleźć na dole strony wyszukiwania lub z prawej strony.

Sposób ich działania określony jest na podstawie metody rozliczania – płatność za kliknięcia lub wyświetlenie reklamy AdWords w Białymstoku. Linki sponsorowane pojawiają się w wyszukiwaniach w momencie, kiedy użytkownik wpisze konkretne frazy dodane w Twojej kampanii jako słowa kluczowe. Dodatkowo liczy się tutaj stawka, którą również możesz manipulować w taki sposób, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwań.

Koszt kampanii Google AdWords

Tak jak wspomnieliśmy wyżej – istotnym czynnikiem wpływającym na koszt kampanii jest ustalenie stawek dla słów kluczowych. Na podstawie średniej ilości wyszukiwań można dostosować ich wysokość, tak aby znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwania lub na pierwszym miejscu wyszukiwań. Ważnym elementem jest również regularne dodawanie fraz do listy słów wykluczających, dzięki czemu unikniesz wyświetlania swoich reklam w odpowiedzi na nietrafne zapytania użytkowników.

Ustalony przez Ciebie budżet miesięczny będzie dla nas podstawą do prowadzenia kampanii Google Ads w Białymstoku, gdzie postaramy się maksymalnie wykorzystać potencjał słów kluczowych i nie tylko. Sam sposób rozliczania także może być ustalany indywidualnie, w zależności od strategii ustalania stawek dla poszczególnych kampanii.

Skuteczna promocja firmy dzięki reklamie w Google

Za pomocą kampanii Google Ads możesz dotrzeć zarówno do nowych odbiorców, jak i skutecznie odpowiadać na nowe potrzeby obecnych klientów. Jednocześnie reklamy umożliwiają budowanie świadomości marki czy zwiększenie Twoich przychodów w sklepie internetowym. Wszystko zależy od właściwie dobranej strategii działania, którą dla Ciebie opracujemy w oparciu o Twoje cele biznesowe oraz możliwości finansowe.

Szeroki wachlarz rozwiązań w wykonaniu kampanii Google AdWords to główna zaleta reklamowania się w sieci. Zgodnie z preferencjami możesz promować się w Internecie, przewidywać koszty i analizować swoje postępy dzięki profesjonalnym i kompleksowym raportom, które przygotowujemy dla każdego klienta.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ