Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Gliwice

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Gliwicach, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Zalety korzystania z Google AdWords

Po pierwsze, Twoja kampania AdWords w Gliwicach będzie widoczna dla wszystkich osób, które mieszkają na stałe w tym mieście, niedawno je odwiedziły lub znajdują się w okolicy. Reklamowanie się w Google Ads daje nam całą masę możliwości, aby skutecznie i szybko docierać do konkretnej grupy odbiorców. Z drugiej strony kampanie pozwalają poznać i zachęcić do zakupu lub skorzystania z usługi nowych użytkowników, dzięki czemu cały czas możemy zwiększać potencjał firmy i jej zyski.

AdWords w Gliwicach będzie przez nas w 100% kontrolowany, abyś wyświetlał się wysoko i przyciągał uwagę użytkowników w porównaniu do konkurencji. Najwyższy czas, aby sprawdził jak realnie można zacząć zarabiać z kampanią Google Ads.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Gliwice to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane w Google AdWords

Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie kojarzysz absolutnie tej nazwy, to uwierz nam, że niejednokrotnie już korzystałeś z linków sponsorowanych w Gliwicach. To nic innego jak reklamy, które wyświetlają się na pierwszej stronie wyszukiwań po wpisaniu konkretnego zapytania. Możesz dostrzec je na górze strony, na dole lub z prawej strony, a teraz i Twoja reklama AdWords Gliwice może pojawić się w wyszukiwaniach. Wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy i stworzymy dla Ciebie zindywidualizowaną kampanię.

Będziemy działać w oparciu o Twoich dotychczasowych klientów, Twoje cele i możliwości finansowe. Już na samym początku zauważysz znaczącą różnicę, co w późniejszym czasie wpłynie także na Twój sukces biznesowy.

Na czym polegają kampanie Google Ads?

Istnieją w zasadzie trzy rodzaje kampanii: w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej oraz produktowa. Każda z nich może zostać wdrożona również w Twoim biznesie, ewentualnie wyjątkiem może być kampania produktowa, która funkcjonuje wyłącznie dla sklepów internetowych. Ich zadaniem jest zwiększenie ruchu na Twojej stronie, budowanie świadomości marki czy też generowanie większej sprzedaży produktów lub usług. Należy wykorzystać maksimum ich możliwości i my właśnie jesteśmy na to gotowi.

Kampanie Google Ads bazują przede wszystkim na słowach kluczowych, kierowaniu reklam i płatnych reklamach, które wyświetlają się w wynikach wyszukiwania lub na stronach partnerów Google. Naszym zadaniem będzie, abyś skutecznie mógł realizować swój plan biznesowy, ale tym razem online.

Reklama w Google, a zwiększenie ruchu na stronie

Chciałbyś, aby więcej osób odwiedzało Twoją stronę www? A może warto przyciągnąć do siebie użytkowników, którzy już niegdyś dokonali u Ciebie zakupu? Te wszystkie pytania są bardzo ważne i pomagają nam w określeniu ścieżki działań w kampanii AdWords dla Gliwic, gdzie opieramy się głównie na Twoich oczekiwaniach i naszym doświadczeniu. Wspólnie dojdziemy do kompromisu, aby Twoje linki sponsorowane dla Gliwic wyświetlały się wysoko i tym samym zachęcały do kliknięcia w nie przez nowych i powracających użytkowników.

Właściwie dobrane słowa kluczowe, prowadzenie bieżących wykluczeń i ustawienie odpowiedniego kierowania reklam jest bardzo istotne, aby wygenerować jak największą ilość wejść na Twoją stronę.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ