Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Wrocław

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy we Wrocławiu, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads (dawniej AdWords)?

Obecnie prowadzenie marketingu internetowego jest obowiązkowe dla każdej branży, ponieważ użytkownicy coraz częściej rezygnują z zakupów stacjonarnych. To nasza rada nie tylko dla sklepów online, ale także innych przedsiębiorców, którzy prowadzą usługi w swoim mieście. Przykładowo kampania AdWords we Wrocławiu będzie idealnym rozwiązaniem dla budowania świadomości, zachęcenia klientów do odwiedzenia Twojego punktu i zwiększenia sprzedaży w sklepie.

AdWords we Wrocławiu może sprawdzić się jednocześnie jako marketing lokalny, ale masz też szansę wypromować swój biznes poza granicami miasta.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Wrocław to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Optymalizacja kampanii linków sponsorowanych w Google

Jesteśmy agencją AdWords z wieloletnim doświadczeniem, zajmowaliśmy się prowadzeniem kampanii AdWords we Wrocławiu dla różnych klientów i za każdym razem mogliśmy się pochwalić wspólnym sukcesem. Kluczem do optymalizacji kampanii linków sponsorowanych jest dodawanie nowych słów kluczowych, wykluczanie haseł, które nie pasują do zapytań oraz dopasowanie stawek według aukcji. To podstawa, dzięki której nasze działania Google Ads we Wrocławiu wyniosą Cię na pierwsze strony wyszukiwań.

Linki sponsorowane muszą być także trafnie i atrakcyjnie napisane, by zainteresować użytkowników. Wszystkim zajmiemy się jako agencja marketingu internetowego – przekonaj się sam!

Kampanie banerowe w Google

Reklama AdWords we Wrocławiu może składać się nie tylko z tekstowych linków sponsorowanych, ale również banerowych. Mowa tutaj o kampaniach graficznych, które mogę być przedstawione za pomocą zwykłych grafik albo ruchomych gifów lub reklam wideo. Tutaj możliwości są praktycznie nieskończone, dlatego polecamy kampanie banerowe AdWords we Wrocławiu, ponieważ najskuteczniej zwracają na siebie uwagę odbiorców.

Koszt takiej reklamy banerowej wynika z kliknięć w link sponsorowany lub 1000 wyświetleń. Z naszej strony zapewniamy opiekę graficzną oraz pomoc przy planowaniu kampanii Google Ads dla biznesu we Wrocławiu.

Skuteczna reklama internetowa z Google AdWords

Jak dotrzeć do nowych klientów? Czy można ponownie zachęcić do skorzystania z oferty osoby, które już kiedyś odwiedziły Twoją stronę? Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi – tak. Linki sponsorowane we Wrocławiu mogą nie tylko wyświetlać się osobom, które mieszkają w mieście, ale także często je odwiedzają. Co więcej, można zainteresować użytkowników, którzy wykazują podobne zainteresowania do Twoich produktów lub usług.

Natomiast odbiorcy, którzy dawniej trafili na Twoją witrynę, mogą również teraz napotkać się na Twoją ofertę i kto wie – może będą gotowi dokonać zakupu.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ