Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Katowice

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Katowicach, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Podczas prowadzenia własnej działalności najważniejsza jest dobra promocja swojego biznesu, dzięki czemu zwiększymy świadomość swojej marki, a także ustabilizujemy swoją pozycję na rynku. Inwestowanie w marketing umożliwia dotarcie do nowych klientów zainteresowanych naszą ofertą. Posiadasz firmę w Katowicach lub na Śląsku? Zdecydowanie powinieneś postawić na reklamy Google Ads, które przynoszą skuteczne efekty, a także działają szybko po uruchomieniu kampanii. Zdecydowanie warto zapoznać się ze wszystkimi zaletami reklam AdWords.

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads (AdWords)?

Kampanie Google Ads odpowiadają za zwiększenie świadomości swojej marki poprzez odpowiednie sposoby mierzalności efektów i nieustanną optymalizację działań. Dlatego kampanie AdWords Katowice dają natychmiastowe rezultaty. Masz możliwość szybko przebić konkurencję i być o krok dalej od niej. Poprzez przygotowaną strategię i optymalizację reklam precyzyjnie kierujesz swoje reklamy i docierasz do pożądanych użytkowników. Reklamy Google Ads umożliwiają zwiększenie sprzedaży i zysku, dlatego tak wielu przedsiębiorców obecnie stawia na promocję swojej firmy poprzez kampanie reklamowe.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Katowice to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane w Google AdWords

Kampanie linków sponsorowanych należą do jednej z form reklamy w Internecie. Dają szybki i skuteczny efekt, ponieważ dobrze przygotowana kampania jest wyświetlana od razu po jej zaakceptowaniu, dlatego możesz szybko uzyskać realne zyski. Koszt, jaki ponosimy za jej prowadzenie, jest związany jedynie z kliknięciem przez użytkownika w link, który przekieruje do naszej strony internetowej. Na niej odbiorca będzie już mógł wykonywać konkretne działania, które zwiększą konwersję. Linki sponsorowane Katowice pozwalają na nieustanne monitorowanie i optymalizację kampanii względem swojej grupy docelowej, aby móc do niej dotrzeć w efektywny sposób. Taka forma reklamy daje również możliwość kierowania reklam, które zostaną wyświetlone na odpowiednich witrynach do różnych grup zainteresowań.

Kampanie banerowe w Google

Kampanie banerowe występują w sieci wyszukiwania jako również reklamy graficzne. Mogą one pojawiać się na różnych stronach internetowych, a nawet w aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do zalet takiej formy reklamy możemy wymienić dotarcie do osób, które poszukują określony produktów czy usług i są nimi zainteresowani. Co więcej, możemy liczyć na niskie koszty dotarcia do konkretnej grupy docelowej. Kampanie AdWords Katowice pozwalają na atrakcyjną formę banerów, które umożliwiają zamieszczenie zdjęć i animacji.  Dzięki nim możesz skutecznie kreować wizerunek swojej marki i budować pozytywnie relacje z użytkownikami.

Reklama w Google, która przynosi realne zyski!

Narzędzie, jakim jest AdWords, daje ogromne możliwości na rozwój Twojego biznesu i pozyskanie klientów. Dlatego tworzenie kampanii reklamowych jest kluczową kwestią podczas podjęcia działań marketingowych, dostosowując je do konkretnej grupy docelowej, czasu i miejsca. Wszystkie przeprowadzone działania reklamowe przyniosą skuteczne zalety w postaci zwiększonego ruchu na stronie, a w rezultacie sprzedaży i zysku. Świadomość Twojej marki również na tym zyska, ponieważ ustabilizujesz swoją pozycję na rynku, a promocja biznesu pozwoli Ci dotrzeć do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą. Takie zalety przynosi reklama AdWords w Katowicach.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ