Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Zielona Góra

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Zielonej Górze, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Reklama Google AdWords, jako doskonałe narzędzie marketingowe

Każda z firm chce się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów i odnotowywać wzrost zainteresowania. Dlatego środkiem promocji, który może pomóc w tym celu, są reklamy AdWords, które dają duże możliwości dotarcia ze swoją ofertą do potencjalnego klienta. Promując swój biznes w Internecie, musimy docierać do szerokiego grona odbiorców, koniecznie będzie zatem użycie narzędzia, które umieści reklamy graficzne i tekstowe w miejscach dających największe szanse na zdobycie klientów.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Zielona Góra to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Trafiaj do Klientów i doprowadź do szybkiej konwersji

Kampanie reklamowe realizowane w Google Ads pozwalają trafić do internautów, którzy szukają konkretnych fraz kluczowych związanych z Twoim biznesem lub do określonej grupy odbiorców zainteresowanych ofertą.

Jeśli chcesz pozyskać klientów w Zielonej Górze lub prowadzisz swój biznes w mieście i okolicy, reklama w Google to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Skuteczna reklama w Internecie za sprawą linków sponsorowanych

Dzięki AdWords działalność może praktycznie natychmiast zaistnieć w wyszukiwarce Google i pozyskać dokładnie targetowany ruch. Nasza agencja marketingu internetowego kompleksowo zajmie się Twoim biznesem i wspólnie zrealizujemy wszystkie biznesowe cele. Obsługa kampanii to nie tylko jej stworzenie oraz wdrożenie, ale również monitorowanie i skuteczna optymalizacja i tym wszystkim zajmują się nasi specjaliści, który chcą pomóc Ci w odnotowaniu wzrostu sprzedaży oraz rozwoju firmy. Jednym z pierwszych działań, które podejmujemy, jest kompleksowy audyt Google Ads, aby szczegółowo zapoznać się z Twoją firmą i dobrać odpowiednie narzędzia.

Reklama w Google dla każdego biznesu!

Promocja za pomocą reklam Google AdWords sprawdza się dla prawie każdej działalności – dla małych firm, dużych korporacji czy sklepów internetowych. Reklama w Google w Zielonej Górze odpowiednio wypromuje Twoje usługi i produkty, dzięki czemu zwiększysz swoją sprzedaż i dotrzesz do nowych klientów. Kompleksowo wykorzystamy możliwości Google Ads, aby uzyskać szybką obecność w wyszukiwarce i dokładnie targetowany ruch. Powierz nam swoje kampanie, a my gwarantujemy, że przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz działań osiągniemy określone efekty, zbudujesz świadomość swojej marki oraz zwiększysz zainteresowanie zakupem. Docieraj do klientów, którzy szukają produktów i usług związanych z Twoją działalnością.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ