Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Legnica

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Legnicy, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Zalety reklamy internetowej w wyszukiwarce

Niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje Twoja firma, najważniejszym celem kampanii AdWords w Legnicy będzie dotarcie do konkretnej grupy odbiorców. Za sprawą reklamy internetowej w wyszukiwarce możesz sam kontrolować – do kogo i z jakim przekazem chciałbyś dotrzeć. Przy odpowiedniej optymalizacji konta i poszczególnych kampanii AdWords, jesteś w stanie niewielkim kosztem zbudować swój wizerunek w internecie, zainteresować swoją ofertą nowych użytkowników, a także zatrzymać przy sobie obecnych klientów.

Obecne możliwości kampanii działają bardzo szeroko, dzięki czemu podczas tworzenia strategii marketingowej i sprzedażowej można uwzględnić wiele czynników takich jak: lokalizacja, dane demograficzne, zainteresowania czy urządzenia, z których aktualnie korzystają Twoi potencjalni klienci.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Legnica to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Skuteczna reklama w Internecie za sprawą linków sponsorowanych

Zanim zaczniesz wdrażać swoją strategię działania, musisz zastanowić się, czego oczekuje i szuka Twój klient? To wszystko powinien znaleźć właśnie w Twoich linkach sponsorowanych w Legnicy, czyli reklamach tekstowych z linkiem do właściwej podstrony. To najważniejszy element w każdej kampanii, aby reklamy odpowiadały na zapytania użytkowników, dlatego konieczne jest przeprowadzenie dogłębnej analizy wyszukiwanych słów kluczowych na terenie Legnicy i okolic. Muszą być one jednocześnie związane z Twoim biznesem, ale też konkretnie sformułowane, by odbiorcy bez problemu odnaleźli je w Internecie.

Linki sponsorowane są podstawą w każdej kampanii AdWords, ponieważ wszyscy użytkownicy korzystają z wyszukiwarek czy partnerów wyszukiwania, by ostatecznie dokonać zakupu danego produktu lub usługi.

Cennik usług Google Ads

Oczywiście przy każdej kampanii dokładnie omawiamy z klientem jego potrzeby i możliwości finansowe, dlatego możesz być spokojny. Nie zaskoczymy Cię żadnymi dodatkowymi kosztami – wszystko wyjaśnimy i oszacujemy na samym początku. Kampanie linków sponsorowanych opierają się na różnych metodach rozliczania, gdzie przykładowo za swoje reklamy adwords w Legnicy zapłacisz wyłącznie wtedy, gdy użytkownik kliknie i wejdzie na Twoją stronę.

Budżet usług Google Ads jest ustalany wcześniej i dotyczy działań przeprowadzanych przez cały miesiąc. Tutaj ważna jest również optymalizacji strategii ustalania stawek oraz regularnego wykluczania haseł wyszukiwanych przez internautów, a które nie odpowiadają profilowi Twojej firmy czy produktom, usługom. W ten sposób również jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać potencjał budżetu na linki sponsorowane w kampanii kierowanej na Legnicę.

Ile kosztuje reklama w Google?

Wszystko zależy od czynników zewnętrznych, jak na przykład konkurencja. Jeżeli dane słowo kluczowe wyszukiwane jest częściej w danym okresie przez użytkowników, stawki za nie również będą coraz to wyższe. Jest to wynikiem rankingu linków sponsorowanych w Legnicy oraz analizy aukcji, czy wyświetlania się reklam na poszczególnej pozycji w wynikach wyszukiwania. Poziom stawek dla słów kluczowych może wahać się również, ze względu na ich sezonowość. Doskonałym przykładem będą chociażby ośrodki narciarskie, które jak wiadomo największy ruch generują w swoich kampaniach w okresie jesienno-zimowym.

Zatem nie można jednoznacznie określić kosztu reklamy dla wszystkich kampanii AdWords w Legnicy, ale z pewnością możemy oszacować średnie stawki za kliknięcie (CPC), a także ograniczyć wydawanie budżetu do maksymalnych stawek za kliknięcie (maks. CPC).

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ