Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Bielsko-Biała

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Bielsku-Białej, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, w jaki dokładnie sposób rozwinąć swój biznes, aby móc dotrzeć do nowych klientów, a jednocześnie zwiększyć świadomość swojej marki na rynku. Jeśli prowadzisz swój biznes w Bielsku-Białej zdecydowanie powinieneś postawić na działania Google Ads. Zastosowanie odpowiednich działań marketingowych pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż i jednocześnie sukces swojego biznesu, gdzie oferowane przez Ciebie usługi i produkty staną się interesujące dla innych użytkowników.

Zalety reklamy internetowej w wyszukiwarce Google

Reklama internetowa przyciąga coraz więcej osób, ale nic w tym dziwnego, ponieważ odpowiednia promocja to wręcz podstawa, jeśli zależy nam na pozyskaniu klientów, a także zwiększeniu rozpoznawalności i sprzedaży. Jednak przede wszystkim reklama w Google zachęca do działania i jest różnorodna, przez co masz wiele możliwości dotarcia do użytkownika w zależności od potrzeb i celów. Reklama Google Ads Bielsko-Biała jest również elastyczna, ponieważ można swobodnie modyfikować treść reklamy czy uaktualniać promocje oraz stawki. Przy niewielkim koszcie jesteś w stanie skutecznie zaplanować strategię reklam, a następnie je optymalizować, co przynosi następnie skuteczne rezultaty działań.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Bielsko-Biała to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane – co to jest i jak działają?

Kampania linków sponsorowanych to typ reklamy PPC (Pay Per Click), która wyświetlana jest w wyszukiwarce Google, gdzie płacimy za określone kliknięcie przez odwiedzenie naszej strony internetowej. Taką reklamę najczęściej tworzy się poprzez utworzenie grupy słów kluczowych i może ona być adresowana do określonej grupy docelowej. Jej zaletą jest również to, że można swobodnie ustalać stawki dzienne czy tygodniowe, przez co może ulegać modyfikacji budżet. Kampania linków sponsorowanych w Bielsko-Białej zaczyna działać od razu – nawet kilkanaście minut po jej zaakceptowaniu.

Skuteczna promocja firmy dzięki reklamie w Google

Dobrze przygotowana, a następnie zoptymalizowana reklama wyróżni się i przyniesie określone działania, które wpłyną na wzrost widoczności Twojej strony, a także zwiększoną sprzedaż. Kampanie Google Ads dają możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy byliby zainteresowani naszymi usługami lub produktami. Naszym największym celem jest, aby witryna wyświetlała się jak najwyżej i mogła przyciągnąć dużą ilość nowych odbiorców. Reklama Google jest najskuteczniejszą formą promowania firmy, z czego korzysta obecnie wielu przedsiębiorców.

Reklama w Google – koszt kampanii AdWords

Koszt kampanii AdWords uzależniony jest od kilku czynników oraz stawki za dane słowo kluczowe, które ulega również sezonowości. Koszt reklam określony jest względem budżetu klienta, co także jest uzależnione od działań związanych z AdWords. Koszt reklamy można oszacować poprzez średnie stawki za kliknięcie, a także ograniczyć wydawanie budżetu do maksymalnych stawek za kliknięcie. Nie można jednak dokładnie stwierdzić, ile wyniesie koszt Google Ads w Bielsko-Białej. Zachęcamy więc do kontaktu i profesjonalnej wyceny przez naszą firmę.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ