Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Gdańsk

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Gdańsku, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Jak działa system reklamowy Google Ads?

Google Ads (Google AdWords) to system reklamowy Google, który pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów i użytkownika docelowego. Obecnie najbardziej rozbudowany oraz rozpowszechniony system reklamowy w Internecie. Oferta Twojej firmy może wyświetlać się użytkownikom Google w momencie, gdy szukają danego produktu lub usługi. Dlatego to odpowiedni sposób na zyskanie większej ilości klientów, a nasze reklamy mogą wyświetlać się odbiorcom na różnych urządzeniach – smartfonie, komputerze czy laptopie.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Gdańsk to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads (AdWords)?

Cechami charakterystycznymi dla reklam Google Ads jest przede wszystkim przejrzystość oraz dobra trafność w odpowiednie preferencje użytkowników. Stworzona reklama zostaje pokazana w momencie, gdy potencjalny klient jest zainteresowany produktem lub usługą. W odróżnieniu od pozycjonowania stron internetowych, reklamy Google Ads są aktywne właściwie już po kilku godzinach od utworzenia. Jeśli prowadzisz firmę w Gdańsku lub chcesz dotrzeć do klientów w tym mieście, kampanie Google AdWords w Gdańsku to idealna propozycja dla Twojej firmy.

Na czym polegają kampanie Google Ads?

W Google Ads można wyróżnić kilka głównych rodzajów promocji, np. reklamy w wyszukiwarce, w sieci reklamowej, reklamy wideo, kampanie promujące aplikacje czy zakupy Google. Kampanie reklamowe w wyszukiwarce Google cechuje przede wszystkim wiele korzyści, które wiążą się przede wszystkim z szybkimi efektami. Po odpowiednim skonfigurowaniu kampanii i zasileniu konta można bardzo łatwo zwiększyć swoją widoczność. Warto nadmienić, że nasi specjaliści przed podjęciem działań marketingowych, przeprowadzają szczegółowy audyt kampanii Google Ads.

Zainwestuj w swoją firmę za pomocą reklam w wyszukiwarce!

Dla każdej strony internetowej mamy możliwość wybrać odpowiedni typ kampanii uzależniony od naszych głównych celów, np. promowania wizerunku, zwiększenia ruchu czy zwiększenia sprzedaży. Ponadto możesz zyskać dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, co wpłynie na wzrost sprzedaży. Obecnie reklamy w Google to najlepszy sposób na pozyskanie klientów w Internecie. To obowiązkowy element promocji praktycznie każdej firmy dlatego, jeśli posiadasz swoją firmę i chce być lepiej rozpoznawalny w Gdańsku zdecyduj się na reklamy w Google Ads. Nasza agencja kompleksowo zajmie się reklamą w Google oraz pozycjonowaniem stron internetowych, co da Ci się korzystne efekty w szybki oraz precyzyjny sposób.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ