Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Olsztyn

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Olsztynie, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Jeśli prowadzisz swój własny biznes, z pewnością oczywiste jest to, że zależy Ci jak wysokiej widoczności strony internetowej, co umożliwi Ci pozyskanie jak największej liczby nowych odbiorców. Jedną z najważniejszych kwestii w marketingu bez wątpienia odgrywa reklama w Google. Jesteś właścicielem firmy w Olsztynie i szukasz odpowiedniego sposobu na wypromowanie swojego biznesu? Powinieneś zdecydować się na kampanie AdWords Olsztyn, co da Ci duże szanse na znalezienie odbiorców zainteresowani Twoimi produktami czy usługami.

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads (AdWords)?

Google Ads jest skutecznym i efektywnym narzędziem dla każdego przedsiębiorcy, który chce prowadzić kampanie reklamowe w Internecie i docierać do potencjalnych klientów. Dzięki niej możemy również zyskać większą świadomość marki i stworzyć jednocześnie stabilną pozycję na rynku. Ponadto kampanie Google Ads przynoszą bardzo szybkie efekty, gdzie na takie same rezultaty związane z pozycjonowaniem stron będziemy musieli nieco dłużej poczekać. Dzięki odpowiednio skonfigurowanej kampanii Google Ads można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów. Na zwiększoną popularność strony internetowej mają wpływ także prowadzone kampanie Ads, czyli system linków sponsorowanych, wyświetlanych w wynikach wyszukiwania. Przeprowadzane kampanie mogą być również wyświetlane w formie wideo czy w skrzynce pocztowej.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Olsztyn to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane w Google AdWords

Linki sponsorowane to jedna z popularniejszych i jednocześnie skuteczniejszych form reklamy. Występuje w formie tekstowej i wyświetla się w naturalnych wynikach wyszukiwania lub na dole wyszukiwarki. W ramach narzędzia Google AdWords możliwe jest wyświetlanie nie tylko tekstowych linków sponsorowanych, ale też reklam graficznych, reklam wideo, reklam w aplikacjach, na skrzynce Gmail, w ramach działań remarketingowych, czy reklam produktów wraz z ich zdjęciami. Dzięki linkom sponsorowanym możesz szybko zauważyć efekty, płacisz tylko za kliknięcie, masz możliwość monitorować swoje wyniki, samodzielnie tworzysz reklamy i kierujesz je tam, gdzie chcesz.

Jak działa kampania Google AdWords?

Narzędzie AdWords umożliwia wygenerowanie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Za pomocą odpowiednio utworzonej treści reklamowej i słów kluczowych mamy możliwość dotarcia do odpowiedniej i wybranej przez grupy docelowej. Pierwszym etapem kampanii AdWords Olsztyn jest stworzenie odpowiedniej strategii. Musimy przede wszystkim zrozumieć, co chcemy osiągnąć oraz jaki mamy określony cel. Następnie wybiera się typ kampanii, który dotrze do największej liczby klientów. Kolejny etap to tworzenie zestawu reklam, które będą jednocześnie zgodne z zaplanowaną strategią.

Ile kosztuje reklama w Google?

Koszt kampanii Google Ads w Olsztynie zależy do wielu czynników – przede wszystkim od stawek za konkretne słowa kluczowe, poprzez które będziemy chcieli trafić do klienta. Warto wziąć pod uwagę, że niektóre frazy ulegają sezonowości. Koszt reklam określony jest również względem budżetu klienta, co jest uzależnione od działań związanych z AdWords. Nie można jednak dokładnie stwierdzić, ile wyniesie koszt Google Ads Olsztyn, ale stawki można oszacować za kliknięcie i ograniczyć wydawanie budżetu do maksymalnych stawek za jedno kliknięcie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ