Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Toruń

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Toruniu, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Obecnie wielu przedsiębiorców zastawia się, w jaki skuteczny sposób rozwinąć swój biznes, aby móc dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć świadomość swojej marki oraz uzyskać lepsze zyski za sprzedaż swoich usług czy produktów. Jednym ze sposobów jest promocja firmy w wyszukiwarce Google poprzez kampanie AdWords. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Torunia, zdecydowanie powinieneś postawić na kampanie AdWords Toruń. Takie działania z pewnością pozwolą odnieść sukces – szybko i skutecznie!

Dlaczego warto prowadzić kampanię Google Ads?

Jesteś zainteresowany inwestycją w Google Ads i zastanawiasz się, czy warto? Nie musisz się martwić, że potencjał tej formy marketingu się u Ciebie nie sprawdzi. Obecnie Google Ads Toruń jest bardzo skutecznym i efektywnym narzędziem, który sprawdzi się w każdym typie przedsiębiorstwa, które nastawione jest na promocję swojego biznesu oraz chce prowadzić kampanie reklamowe za pomocą wyszukiwarki Google. Dzięki temu masz możliwość dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją ofertą. Reklama Google Ads to możliwość zwiększenia zasięgu, sprzedaży i zysku, rozpoznawalności i świadomości marki oraz pozyskanie nowych odbiorców poprzez częstsze wizyty na naszej stronie internetowej.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Toruń to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Kampanie linków sponsorowanych

Linki sponsorowane to obecnie jedna z popularnych form reklamy w wyszukiwarce Google. Ich największą zaletą jest fakt, że dają natychmiastowy efekt, dlatego na rezultaty nie musimy długo czekać. Poprawnie przygotowana reklama rozpoczyna działać zaraz po jej zatwierdzeniu. Co więcej, ponosimy za jej wprowadzenie jedynie koszt za kliknięcie przez użytkownika. Mamy wówczas pełną kontrolę nad czasem jej trwania, harmonogramem i ustawieniami reklamy. Ponadto mamy duży wybór kierowania reklam, które następnie mogą pojawiać się na konkretnych witrynach, czy kierować do różnych grup docelowych określonych poprzez wiek, płeć czy listę remarketingową. Dlatego linki sponsorowane w Toruniu zadziałają szybko i skutecznie.

Wzrost konwersji dzięki reklamie w Google

Konwersja jest to określone i przede wszystkim oczekiwane działanie wykonane przez potencjalnego użytkownika, który dokonuje czynność skierowanych do niego poprzez kampanie reklamowe czy działania SEO. Dokonuje on zakupu, wypełnia formularz, wysyła zapytania, klika w reklamę czy zapisuje się do newslettera. Poprzez kampanie AdWords Toruń odnotujesz skuteczny wzrost konwersji, a więc użytkowcy wykonają określone działania, które w rezultacie przyniosą większe zyski czy zwiększoną ilość odwiedź i ruchu na Twojej stronie internetowej.

Skuteczna reklama internetowa z Google AdWords

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, że kampanie AdWords Toruń przyniosą realne efekty w natychmiastowym tempie. To zdecydowanie jedna ze skuteczniejszych form promocji swojego biznesu – niezależnie od marki i branży. Dlatego reklamy Google Ads zaleca się wszystkim przedsiębiorcom, którym zależy na szybkich rezultatach czy odpowiednich nakładach finansowych. Jesteśmy przekonani, że kampanie i działania reklamowe w wyszukiwarce Google przyniosą wiele zalet w postaci większego ruchu na stronie przez użytkownika, co będzie prowadzić do zwiększonej sprzedaży i zysków.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ