Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Kielce

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Kielcach, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Jedną z najważniejszych kwestii w marketingu odgrywa reklama w Google, gdzie dzięki niej użytkownicy mogą dotrzeć do odpowiednich witryn, które spełniają ich oczekiwania. Prowadzisz firmę w Kielcach i szukasz skutecznego sposobu na wypromowanie swojego biznesu? Z pewnością kampanie Google Ads dają większe szanse, aby móc trafić do nowych klientów potencjalnie zainteresowani naszymi produktami lub usługami. Dlatego kampanie Ads Kielce mogą być właśnie dla Ciebie.

Zalety korzystania z Google AdWords

Niezależnie od branży, w której funkcjonuje Twoja firma jednym z największych zalet kampanii AdWords w Kielcach będzie zwiększenie świadomości marki i dotarcie tym samym do pożądanych odbiorców, którzy następnie zostaną naszymi nowymi klientami. Na efekt pozycjonowania stron internetowych musimy nieco poczekać, tak w przypadku kampanii Google mamy możliwość uzyskać natychmiastowy rezultat. Ponadto statystyki udostępniane podczas prowadzenia kampanii pozwalają nam analizować skuteczność kampanii pod wieloma względami – kosztu za jedno kliknięcie każdego słowa kluczowego, liczbę wyświetleń, czy współczynnika klikalności. Przy skutecznej optymalizacji poszczególnych kampanii, można przy niewielkim koszcie zbudować odpowiedni wizerunek i przede wszystkim zainteresować swoją ofertą nowych użytkowników i obecnych klientów.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Kielce to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Skuteczna reklama w Internecie za sprawą linków sponsorowanych

Linki sponsorowane to obecnie jedna z popularniejszych form reklamy, które przynoszą skuteczny efekt. Występują w formie tekstowej wraz z linkiem do witryny i wyświetlane zostają w naturalnych wynikach wyszukiwania. W całej kampanii najważniejsze jest to, aby reklamy odpowiadały na zapytania użytkowników. Dlatego konieczne jest przeprowadzenie dokładnej analizy słów kluczowych na terenie Kielc i okolic. Kampanie AdWords za sprawą linków sponsorowanych mają wiele zalet. Możesz liczyć przede wszystkim na szybkie efekty, a płacisz jedynie na kliknięcia. Niezależnie od tego, ile razy zostanie wyświetlona Twoja reklama, zapłacisz tylko za jej kliknięcie, które przekierują na Twoją stronę www innych odbiorców.

Na czym polegają kampanie Google AdWords?

Narzędzie AdWords umożliwia wygenerowanie kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Za pomocą odpowiednio utworzonej treści reklamowej i słów kluczowych mamy możliwość dotarcia do właściwiej grupy docelowej w danym miejscu oraz czasie. W programie tym możemy samodzielnie tworzyć treści do reklam lub skorzystać z pomocy AdWords, dobrać właściwe słowa kluczowe czy wykluczyć zbędne frazy nieodpowiednie do naszej treści. Można również wyświetlać w programie lokalizację, która oprócz samej reklamy będzie ukazywać się w formie mapy. Google Ads umożliwia nam samodzielne ustalanie budżetu, jaki chcemy zainwestować w kampanie w Kielcach. Prowadząc kampanie musimy ją optymalizować pod każdym kątem, dzięki temu będzie skuteczna i przyniesie odpowiednie efekty.

W kampaniach AdWords optymalizujemy najczęściej słowa kluczowe, reklamy, stawki i strategie ich ustalania, harmonogram reklam i stawki w konkretnym czasie, stawki na podstawie danych demograficznych oraz lokalizacji.

Ile kosztuje reklama w Google?

Koszt reklamy w Google zależy przede wszystkim od czynników zewnętrznych oraz od tego, jak wysoki mamy budżet. Dlatego koszty związane z prowadzeniem kampanii są bardzo elastyczne i można łatwo dopasować je do Twoich możliwości oraz potrzeb. Gdy dane słowo kluczowe jest częściej wyszukiwane w konkretnym okresie, to stawki również będą wyższe. Poziom stawek będzie również zależał od sezonowości słów kluczowych. Nie można jednak odpowiednio określić, ile będzie kosztować kampania Google Ads w Kielcach, ale można oszacować średnie stawki za kliknięcie, a także ograniczyć wydawanie budżetu do maksymalnych stawek za kliknięcie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ