Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Częstochowa

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Częstochowie, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Prowadzisz swoją firmę na terenie Częstochowy i szukasz dobrego sposobu na promocję biznesu w Internecie? Jedną z popularnych form promocji jest reklama w wyszukiwarce Google, która przynosi natychmiastowe efekty swoich działań. Dzięki niej użytkownicy docierają do Twojej strony internetowej, a Ty pozyskujesz nowych klientów zainteresowanych usługami i produktami, które oferujesz. Jednocześnie wykonują oni konkretne działania, które prowadzą do sprzedaży i zwiększonego zysku. Dlatego warto postawić na kampanie AdWords w Częstochowie.

Zalety korzystania z Google Ads

Inwestowanie w działania reklamowe Google Ads naprawdę przynoszą realne zyski dlatego, jeśli nadal zastanawiasz się, czy warto podjąć się działań w postaci kampanii w wyszukiwarce Google – zdecydowanie warto! To jedno ze skuteczniejszych i efektywniejszych narzędzi dla każdego przedsiębiorcy, który chce wypromować swój biznes. Takie rozwiązanie możesz również zastosować w wielu branżach, co nie powoduje żadnych ograniczeń. Masz możliwość zwiększyć zasięg swojej oferty, rozpoznawalność i świadomość marki, a także odnotujesz wzrost sprzedaży i zysków. Podczas działań reklamowych w Google Ads kluczowym zadaniem jest podejmowanie odpowiednich ustawień, monitorowanie i optymalizacja.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Częstochowa to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Optymalizacja kampanii linków sponsorowanych w Google

Kampanie linków sponsorowanych stały się jedną z popularniejszych form reklam w Google. To nic innego jak kampanie PPC, które wyświetlają się w wyszukiwarce Google i płacimy jedynie za podjęty ruch przez użytkownika, a więc kliknięcie reklamy i odwiedzenie strony internetowej. Reklamę tego typu tworzy się na podstawie odpowiednich słów kluczowych związanych z branżą, w której prowadzisz firmę i mogą być skierowane do konkretnych grup docelowych. Ich największą zaletą jest fakt, że można z łatwością modyfikować budżet, a wszystkie działania opierają się na potrzebach klienta. Ponadto kampanie linków sponsorowanych dają natychmiastowy efekt – od razu po zaakceptowaniu kampanii.

Kampanie banerowe w Google

Reklamy banerowe, czyli reklamy graficzne w narzędziu Google Ads to typ reklamy zawierający elementy graficzne, wyświetlające się w sieci reklamowej Google Display Network. Użytkownik po kliknięciu reklamy zostanie od razu przeniesiony na naszą stronę internetową i może przeglądać naszą ofertę czy podejmować odpowiednie działania, mające na celu odnotować wzrost konwersji. Do ich największych zalet możemy zaliczyć to, że docierają do osób, które poszukują odpowiednich produktów czy usług i są nimi zainteresowani. Dzięki kampaniom banerowym mamy możliwość również zwiększyć świadomość swojej marki i umieszczać atrakcyjne formy banerów na wielu stronach internetowych, materiałach wideo czy w aplikacjach mobilnych. Kampanie AdWords w Częstochowie charakteryzują się różnymi sposobami kierowania reklam, dlatego mogą przyciągnąć dużą liczbę odbiorców.

Ile kosztuje reklama w Google?

Reklama w Google jest przede wszystkim skutecznym sposobem pozyskania klientów, dlatego warto w nią inwestować niezależnie od tego, w jakiej branży działa nasza firma. Koszt kampanii AdWords Częstochowa zależy od wielu czynników, a głównie od stawek za poszczególnie słowa kluczowe, które również w wybranych branżach ulegają sezonowości. Koszty związane z prowadzeniem kampanii Google Ads powinny być elastycznie dobrane według Twoich możliwości i potrzeb. Można zatem oszacować średnie stawki za kliknięcie, a także ograniczyć wydawanie budżetu do maksymalnych stawek za kliknięcie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z agencją AdVIST to zdecydowanie pełen profesjonalizm i fantastyczny kontakt. Pracownicy agencji za każdym razem potrafią rozwiać wszelkie wątpliwości i posłużyć fachową poradą.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy i serdecznie polecamy ją innym.

Malwina Ignasiak Junior Product Manager Aflofarm Sprawdź oficjalną referencję

Firma enel-med współpracuje z firmą AdVIST/WebVIST w obszarze kampanii internetowych, a także budowania stron www dla jednej z naszych marek.

Bardzo duże zaangażowanie, terminowość, praca pod presją czasu (dotrzymywanie dead linów) sprawiają, że możemy polecić firmę AdVIST jako solidnego partnera biznesowego.

Sylwia Mach Kierownik ds. online marketingu www.enel.pl Sprawdź oficjalną referencję
sodexo

Od 2020 roku współpracujemy z agencją AdVIST. Współpraca rozpoczęła się od audytu marketing automation, a dziś kompleksowo wspierają Nas w zakresie planowania, wdrażania, a także prowadzenia kampanii na wielu płaszczyznach. Najwyższą wartością tej współpracy są ludzie, wymiana wiedzy i partnerska relacja. Współpraca z AdVist spełni oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Radosław Małyska Digital Marketing Manager www.sodexo.pl Sprawdź oficjalną referencję

Agencja AdVIST od czerwca 2019 roku kompleksowo wspiera działania SEO dla serwisu ProfiLingua. Lata współpracy umożliwiły odbudowę, a następnie sukcesywną poprawę pozycji serwisu w wyszukiwarce Google. Agencję AdVIST mogę również zarekomendować w kierunku optymalizacji działań reklamowych w systemie Google Ads – które to również efektywnie generowały dla nas wartościowe dane biznesowe.

Diana Mazurek Dyrektor Marketingu Cyfrowego www.profi-lingua.pl Sprawdź oficjalną referencję

Od 2019 r. organizacja pozarządowa MSC (Marine Stewardship Council) w Polsce korzysta
z usług Agencji AdVIST w zakresie prowadzenia i optymalizacji kampanii reklamowych Google
Ads oraz kampanii płatnych YouTube. Działania AdVIST przekładają się na bardzo dobre wyniki
reklamowe. Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z ww. firmą.

Joanna Ornoch Senior Communications and Marketing Manager www.msc.org Sprawdź oficjalną referencję

Firma ALLboards korzysta z usług Agencji AdVIST w obszarze obsługi SEO dla sklepu polskiego oraz profesjonalnego kreowania wizerunku marki. Z Przyjemnością polecamy usługi agencji AdVIST. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Usługi wysokiej jakości, pełna dyspozycyjność oraz szeroki zakres działań to niewątpliwe atuty tej firmy.

Jarosław Prorok i Krzysztof Drozd Head of e-commerce i Commercial Director www.tablice-magnetyczne.com Sprawdź oficjalną referencję

Transparentne zasady współpracy oraz zaangażowanie wychodzące poza obszar standardowego digital marketingu. Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów i ich otwartość sprawia, że z czystym sumieniem polecam współpracę z zespołem AdVIST.

Andrzej Miśko Manager www.mrdiagnostic.pl Sprawdź oficjalną referencję

z AdVIST nasza firma współpracuje od 2020 roku.

W tym czasie powierzyliśmy zespołowi kompleksową obsługę naszych firm w internecie. AdVIST jest odpowiedzialny zarówno za stronę główną firmy, sklep internetowy oraz wszelkie akcje związane z promocją, reklamą oraz wizerunkiem w internacie.

Cenimy tą współpracę za profesjonalizm, zaangażowanie oraz podejście do klienta.

Tomasz Szablowski Właściciel www.ekorex.pl Sprawdź oficjalną referencję

Współpraca obejmowała i wciąż obejmuje realizowanie kampanii zgodnie z zaplanowaną wspólnie strategią. Realizacja wszystkich prac przebiegała i przebiega sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, a Pracownicy Wykonawcy wykazują się stosowną wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Z pełną satysfakcją rekomendujemy firmę AdVIST.

Marszałek Kazimierz Prezes zarządu www.e-hak24.pl Sprawdź oficjalną referencję

Wcześniej moja firma była obsługiwana przez nierzetelne agencje reklamowe przez co moje zaufanie do tej branży było nadszarpnięte. Po wielu rozmowach i spotkaniach z Panem Norbertem Roczniakiem – przekonałem się do skorzystania z usługi SEO oraz realizacji nowego sklepu internetowego. Działamy nieprzerwanie od 2020 i bez dłuższego namysłu mogę polecić agencję AdVIST.

Jolanta Błach Właścicielka www.czystyklimat.pl Sprawdź oficjalną referencję
rpm studio

Współpracujemy z firmą AdVIST już kilka lat. Pomimo dosyć specyficznej branży, udało nam się wypracować optymalną strategię dla naszych kampanii online. Zdecydowaną zaletą firmy, jest responsywność i wysoka kultura osobista pracowników, a także ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań zarówno w zakresie oferowanych produktów jak i sposobu współpracy.

Sławomir Siedlik Prezes zarządu www.rpm.pl Sprawdź oficjalną referencję

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ