Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Łódź

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Łodzi, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Wzrost sprzedaży poprzez reklamy w Google

Reklamy Google AdWords to przede wszystkim możliwość uzyskania szybkich efektów i zrealizowanie w skuteczny sposób wszystkich celów biznesowych. Reklamy w Google umożliwiają odnotowanie szybkiego wzrostu sprzedaży i rozwoju firmy. Dlatego taki wariant to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Łódź to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Linki sponsorowane, które prowadzą do konwersji

Google Ads to nic innego jak system reklamowy umożliwiający wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki oraz reklam na stronach i w aplikacjach, które współpracują w ramach sieci reklamowej. Twoja oferta ma szansę wyświetlać się użytkownikom Google dokładnie w momencie, kiedy szukają oni danego produktu czy usługi. Twoja reklama może wyświetlać się użytkownikom także na różnych urządzeniach – smartfonie, laptopie czy komputerze. Dlatego reklamy mogą pojawiać się w wyszukiwarce Google oraz innych wyszukiwarkach, witrynach odwiedzanych przez Twoich klientów, poczcie Gmail, YouTube czy w wybranych lokalizacjach i językach.

Google AdWords to doskonała inwestycja w sprzedaż online

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Łodzi lub chcesz dotrzeć do użytkowników z tego miasta to reklama w Google w Łodzi to jeden z najlepszych sposobów na pozyskanie potencjalnych klientów przez Internet. Obecnie to obowiązkowy element promocji praktycznie w każdej firmy i zazwyczaj wsparty razem z pozycjonowaniem stron internetowych. Coraz więcej osób wybiera oraz kupuje produkty czy usługi przez Internet, dlatego warto wykorzystać szansę na rozwój firmy oraz zdobycie dodatkowych klientów.

Gwarantowane efekty tylko z Google Ads!

Dlaczego warto zainwestować w reklamy Google Ads w Łodzi? Przede wszystkim w Google codziennie miliony użytkowników szuka odpowiednich produktów i usług, które ich interesują. Reklamy gwarantują nam wysoką widoczność w wynikach wyszukiwania i zwiększają świadomość marki oraz bezpośrednio jej rozpoznawalności w Internecie. Ruch z wyszukiwarki przekłada się na wzrost liczby konwersji czy wzrost sprzedaży. Umożliwia zdobycie klientów z całej Polski, a nawet świata, a dodatkowo daje natychmiastowy efekt, ponieważ zaczyna pracować nawet kilka godzin po jej utworzeniu.

Nasza agencja kompleksowo zajmie się tematem reklam Google Ads oraz pozycjonowaniem stron internetowych, aby zwiększona sprzedaż i zainteresowanie Twoimi produktami oraz usługi osiągnęło określone efekty.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ