Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Szczecin

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Szczecinie, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Zalety korzystania z Google AdWords

Reklamowanie się w internecie może przebiegać na kilka sposobów i właśnie jednym z nich są kampanie AdWords w Szczecinie. Możesz niskim kosztem dotrzeć do potencjalnych odbiorców, a także zatrzymać przy sobie obecnych klientów. Kolejnym plusem korzystania z linków sponsorowanych jest budowanie świadomości swojej marki i konkurencyjnej przewagi nad innymi. Wszystko to razem może doprowadzić do Twojego sukcesu – zwiększonego ruchu i sprzedaży produktów czy usług.

Również indywidualne ustawienia kampanii według własnych potrzeb, celów i możliwości finansowych jest wielką zaleta kampanii Google Ads.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Szczecin to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Kampanie linków sponsorowanych

To najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób dotarcia do nowych i poprzednich użytkowników z Twoją ofertą – linki sponsorowane Szczecin. Za ich pomocą możesz wyświetlać się na pierwszej stronie wyszukiwania u góry lub na dole pod bezpłatnymi wynikami. Wówczas zwiększa się szansa na skorzystanie z Twoich usług lub na zakup Twoich produktów zarówno działając lokalnie w Szczecinie i okolicach, jak i w całej Polsce albo i na świecie.

Kampanie linków sponsorowanych opierają się głównie na reklamach tekstowych, które powinny zawierać w sobie najtrafniejsze słowa kluczowe dla Twoich zapytań.

Jaka jest cena kampanii banerowej?

Kampania banerowa może być inaczej nazywana graficzną, ponieważ zamiast samego tekstu wykorzystuje również obraz do przyciągnięcia uwagi. Można wyróżnić zarówno kampanie statyczne, jak i dynamiczne wykorzystujące ruchome grafiki czy wideo. Takie reklamy można wyświetlać na różnych stronach i portalach w zależności od zainteresowań czy wyszukiwań użytkowników. Możesz zatem kontrolować gdzie i kiedy wyświetlą się Twoje reklamy banerowe.

Sam koszt może generować się poprzez kliknięcia w reklamę lub po każdym 1000 wyświetleń kampanii AdWords w Szczecinie – pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszy sposób rozliczeń i zaprojektujemy Twoje grafiki.

Reklama Google krok po kroku

Pierwszą rzeczą jest określenie Twoich celów – zastanów się, czy zależy Ci na przyciągnięciu jak największej ilości użytkowników na stronę, chcesz być bardziej rozpoznawalny, a może zależy Ci głównie na zwiększeniu sprzedaży. Później naszym zadaniem będzie opracowanie całej strategii dla kampanii Google AdWords w Szczecinie. Stworzymy reklamy, dodamy słowa kluczowe i wykluczenia, a także zoptymalizujemy pozostałe ustawienia na koncie.

Ostatnim krokiem jest kontrolowanie i ulepszanie kampanii, aby cały czas utrzymywać przewagę konkurencyjną i spełniać Twoje oczekiwania.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ