Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Gdynia

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Gdyni, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Zalety kampanii płatnych Google Ads (dawniej AdWords)

Prowadzisz swoją kampanię AdWords, ale nie jesteś zadowolony z jej efektów lub dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z promocją własnego biznesu w Internecie? Powierz nam wszystkie działania marketingowe, a w tym kampanie Google Ads, które umożliwiają emisję reklam tekstowych, graficznych oraz video. Można również użyć reklam w formie linków sponsorowanych, a sam system reklamowy Google Ads oparty jest na modelu PPC. Z punktu widzenia takiej kampanii nie jest wyświetlanie reklamy, co kliknięcie w nią, co powoduje generowanie ruchu na stronie – przekłada się to również na większą widoczność witryny.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Gdynia to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Skuteczne kampanie linków sponsorowanych

Skorzystaj z usług naszej agencji marketingu internetowego, a masz gwarancję, że wykorzystamy wszelkie dostępne narzędzia, aby szybko i skutecznie osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Nasze kampanie PPC są monitorowane przy użyciu specjalistycznych narzędzi i nieustannie optymalizowane na każdym etapie ich trwania. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Gdyni lub chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów na terenie miasta i okolic, reklama w Google w Gdyni to najlepszy sposób.

Jak działa kampania Google Adwords?

Google AdWords to bardzo szybki i efektywny sposób, aby osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania w momencie, gdy użytkownicy wyszukują słów powiązanych z Twoją firmą lub usługami oraz produktami. Nasza agencja zrealizowała setki kampanii Google Ads, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i sprawdzonymi działaniami specjalistów, którzy dbają o wszystkie kampanie zarówno małych, średnich, jak i większych biznesów. Internauci korzystają z wyszukiwarki Google i każdego dnia szukają usług czy produktów.

Niezawodna promocja firmy dzięki reklamie w Google

Kampanie Ads dają przede wszystkim natychmiastowy efekt, ponieważ reklamy PPC widoczne są praktycznie kilka godzin po utworzeniu. Umożliwiają również dotarcie do klientów w czasie, gdy szukają interesujących ich usług. Co więcej, pomagają szybko zaistnieć nowym witrynom w Google i efektywnie wykorzystują każde działanie. Powierz wszystkie zadania naszej agencji, a zapewniamy zbudowanie świadomości marki, dzięki czemu zyskasz większą rozpoznawalności oraz zwiększysz zainteresowanie zakupem przez klientów. Z pewnością reklama w Google w Gdyni to idealny sposób na rozwinięcie swojego biznesu za pomocą działań marketingowych w Internecie.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ