Dołącz do naszego zespołu - sprawdź kogo szukamy REKRUTACJA

Kampanie Google Ads Poznań

Zainwestuj w rozwój Twojej firmy dzięki Google Ads (AdWords) Sprawdź ofertę

Reklama w Internecie to podstawowy zabieg marketingowy, który pozwoli zwiększyć widoczność firmy w sieci. Jeśli jesteś właścicielem firmy w Poznaniu, koniecznie zastanów się nad tą formą promocji swojego biznesu!

Profesjonalne kampanie Google AdWords

Profesjonalne kampanie Google Ads to jeden z najszybszych sposobów, aby Twoja firma dotarła do jak największej ilości potencjalnych klientów. Google Ads (Google AdWords) to system reklamowy, który umożliwia wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki oraz reklam na stronach i aplikacjach, współpracujących w ramach sieci reklamowej Google. Jeśli jesteś przedsiębiorcą z Poznania lub chcesz dotrzeć do nowych użytkowników na terenie miasta oraz okolic to niezbędne będzie zainwestowanie w kampanie Google AdWords w Poznaniu.

Rodzaje kampanii w Google Ads (dawniej Google AdWords)

Kampanie Display
Kampanie Display

Znane są również pod nazwą kampanii w sieci wyszukiwania, które bazują przede wszystkim na reklamach graficznych. Mogą one pojawiać się na różnych serwisach internetowych, aplikacjach mobilnych czy materiałach wideo. Do najważniejszych korzyści można zaliczyć elastyczne kreowanie wizerunku marki, budowanie relacji z użytkownikami oraz zwiększanie zasięgów za sprawą najskuteczniejszej formy przekazu – elastycznych reklamach displayowych, reklam graficznych i wideo oraz reklam w Gmailu.

Kampanie YouTube
Kampanie YouTube

Reklamy w formacie wideo stają się coraz popularne, głównie ze względu na ich atrakcyjną i złożoną formę. W jednym materiale można zawrzeć wiele informacji, sugestii i przekazów dla swojej publiczności – użytkowników YouTube. Możesz sam decydować o tematyce czy zainteresowaniach odbiorców, którym pojawi się Twoja reklama. Co więcej, istnieje kilka rodzajów reklam wideo, które możesz dopasować indywidualnie do swoich możliwości finansowych i celu kampanii YouTube.

Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)
Search (Reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania)

W ten sposób możesz dotrzeć zarówno do bardzo szerokiego grona odbiorców, jak i konkretnej grupy użytkowników za pomocą reklam tekstowych. Odpowiednio dobrane nagłówki, adresy URL oraz treści reklam pozwolą Ci wzbudzić zainteresowanie odbiorców i zachęcić do zakupu Twoich produktów lub usług. Reklamy mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google, a także na stronach partnerów sieci wyszukiwania, co zwiększa szansę na realizację celów marketingowych i sprzedażowych kampanii Search.

PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)
PLA (Kampanie sprzedażowe - reklamy produktowe w sieci wyszukiwania)

To idealne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli sklepów internetowych, dzięki czemu możesz dotrzeć ze swoimi produktami do jeszcze większego grona odbiorców. Reklamy wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a także w porównywarkach cen. Zawierają m.in. zdjęcie produktu, opis i cenę, co najskuteczniej trafia do zdecydowanych już klientów. Poprawne sklasyfikowanie grup produktów, grup reklam oraz połączenie z kontem Google Merchant Center pozwoli Ci osiągnąć sukces i sprzedawać więcej.

Skuteczne kampanie Google Ads w mieście Poznań to nasza specjalność! ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ

Kampanie linków sponsorowanych

Przede wszystkim dla reklamy Google charakterystyczna jest jej przejrzystość oraz skuteczna trafność w odpowiednie preferencje użytkowników.

Oferta Twojej firmy może wyświetlać się użytkownikom Google w momencie, kiedy szukają interesujących ich produktów oraz usług. Z łatwością można trafić do potencjalnych klientów, gdy użytkownik przegląda stronę internetową, oglądania filmy na YouTube czy korzysta z aplikacji, które ma zainstalowane na danym urządzenie. Nieistotne, z czego korzystają – komputera, smartfona czy laptopa.

Kompleksowa obsługa Twojej firmy w Internecie

Nasza agencja posiada odpowiednie umiejętności oraz wiedzę w zakresie Google Ads, dlatego powierzając nam swoje kampanie, masz gwarancję, że wykorzystamy wszystkie możliwe narzędzia oraz opcje, aby skutecznie zrealizować Twój cel biznesowy. Kampanie PPC są przez nas monitorowane przy użyciu specjalistycznych narzędzi oraz optymalizowane na wszystkich etapach ich trwania. Przede wszystkim reklamy w Google dają natychmiastowy efekt – pozwalają na maksymalnie szybką reakcję na pojawiające się możliwości. Umożliwiają dotarcie do klientów w momencie, gdy poszukują produktów oraz usług.

Skuteczna promocja firmy dzięki reklamie w Google

Dokładna analiza słów kluczowych i ich odpowiednie wykorzystanie w reklamach Google pozwala dotrzeć do użytkowników i potencjalnych klientów w czasie rzeczywistym. Ponadto kampanie Ads umożliwiają szybko zaistnieć nowym stronom w Google i zbudować świadomość rozpoznawalność Twojej marki oraz firmy.

Realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, aby uzyskać natychmiastową widoczność w wyszukiwarce na rosnącą liczbę trafnych odwiedzin na stronie www oraz wzrost ilości konwersji i wzrost sprzedaży.

Referencje

Opinie naszych Klientów

Współpraca z AdVIST przebiega profesjonalnie i jednocześnie po partnersku. W skrócie: wysoka komunikatywność i elastyczne podejście, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam!

Elżbieta Goś Specjalista ds. Marketingu Kiwi Marketing

Po kilkuletniej współpracy mogę napisać POLECAM. Pełna opieka nad stroną i top 10 w kilku frazach. Dodatkowo w gratisie rzetelność, terminowość i partnerskie relacje. Grupa Advist to profesjonalizm i dbałość o wizerunek klienta zlecającego usługę.

Agnieszka Krych Właściciel JOT-KA

Szczerze polecam ! Dzięki współpracy z AdVist uwierzyłem w potencjał sprzedaży internetowej.

Paweł Brochocki Prezes Zarządu Questo Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na agencję AdVIST. Podejście do klienta, zaangażowanie zespołu i realizacja założonego celu w punkt. Bardzo polecam

Izabela Calka Marketing Specjalist Kangu Jump

Od dawna współpracuje z tą firmą. W chwili gdy zdecydowałem się na pozycjonowanie swojej strony – telefon w sprawie zleceń zaczął dzwonić o wiele częściej, znacznie więcej osób trafiało na stronę dzięki czemu zyskałem więcej zadowolonych klientów. Serdecznie polecam.

Łukasz Kłoczkowski Właściciel Rhinocar

Firma AdVIST świadczy kompleksowe usługi marketingu Internetowego, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Frączek Specjalista ds. Marketingu Nad Stawkiem INVEST

Współpracujemy z Firmą AdVIST od samego początku i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników pozycjonowania. Możemy gorąco polecić wszystkie ich usługi! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Sylwia i Leszek Matusiewicz Właściciele Leander

Korzystam z usług pozycjonowania przez firmę AdVIST i jestem wyjątkowo zadowolona z ich skuteczności. Każdy, kto szuka doradcy podatkowego lub biura rachunkowego ma możliwość zapoznać się z nasza ofertą.

Eliza Krzywicka Właścicielka Eliza Krzywicka Biuro Rachunkowe

Mogę z czystym sumieniem polecić agencję AdVIST. Znacznie zwiększyli widoczność mojej witryny dzięki pozycjonowaniu. Bardzo ciekawe podejście, wewnętrzny zespół programistów wdraża konieczne zmiany na stronie, a ja mogę zaoszczędzić fundusze i nie szukać dodatkowej agencji IT.

Jacek Łakomiec Właściciel PHU Bianex

Bardzo profesjonalni! Polecamy!

Marek Mrozowski Właściciel Smartcams Polska

Sprawnie i profesjonalnie. Polecam usługodawcę

Mariusz Lipski Współwłaściciel Time2moto

Zainteresowała Cię nasza oferta?

ZAMÓW DARMOWĄ WYCENĘ